sample-slide

Doradca Klienta, Przedstawiciel Handlowy – telekomunikacja, pełny etat.

Firma LANET istnieje od kwietnia 2002 roku, a od 2010 r. jako Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne LANET Sp. z o.o. Jesteśmy firmą działającą na rynku usług telekomunikacyjnych głównie na terenie aglomeracji warszawskiej.

Naszą misją jest tworzenie alternatywy lokalnego operatora dla usług oferowanych przez duże sieci kablowe i mobilne przy zachowaniu atrakcyjności cen.

W związku z rozwojem firmy nawiążemy współpracę z Doradcami Klienta.

Główne zadania:

- Pozyskiwanie nowych klientów we wskazanej grupie docelowej na wyznaczonym obszarze.
- Utrzymanie obecnych klientów.
- Współpraca w działaniach wizerunkowo-marketingowych.
- Raportowanie efektów pracy w systemie powiązanym z kalendarzem spotkań.

Nasze oczekiwania:

- Swobodna obsługa komputera (e-mail, z pakietu office głównie edytor tekstu i arkusz kalkulacyjny).
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
- Etyka zawodowa i kultura osobista.
- Przynajmniej podstawowa znajomość branży telekomunikacyjnej.
- Co najmniej podstawowe umiejętności sprzedażowe.
- Praca w dni robocze.

Oferujemy:

- Umowę o pracę.
- Atrakcyjne i godziwe wynagrodzenie podstawowe (pensja) plus premia za przekroczenie planu.
- Narzędzia niezbędne do pracy.
- Wdrożenie i stałe wsparcie.
- Możliwość awansu wraz ze stażem i doświadczeniem.
- Rozwój wiedzy i umiejętności z zakresu sprzedaży oraz telekomunikacji.
- Długoterminową współpracę przy odpowiednim zaangażowaniu.

Prosimy o dopisanie w stopce na każdej stronie CV poniższej klauzuli:

Zgadzam się na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Lanet sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w swojej bazie dla celów innych rekrutacji niż wskazana w ogłoszeniu o pracę, zamieść dodatkowo w CV następującą klauzulę:

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Lanet sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Aplikacje prosimy przesyłać na rekrutacja@lanet.waw.pl w temacie podając imię, nazwisko oraz lanet.waw.pl/praca

INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH

Administratorem Danych jest Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne LANET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-495), przy ul. Chełmońskiego 11 lok. 138.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani żadnej organizacji międzynarodowej.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą/Administratorem Danych pod adresem e-mail kontakt@lanet.waw.pl lub 02-495 Warszawa, Gierdziejewskiego 7 lok. 24, tel. + 48 22 478 45 30.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail rekrutacja@lanet.waw.pl