Dokładnie 13 lat temu…

internetDokładnie 13 lat temu, 1 kwietnia 2002 roku, powstała firma LANET. Wszystko zaczęło się od WIZJI. Dostępem do Internetu w owym czasie interesowało się zaledwie kilka procent mieszkańców osiedla, na którym powstała pierwsza sieć. Wizja stworzenia sieci, która połączy wszystkie 21 budynków była bardzo odległa, ale jednocześnie bardzo kusząca. W tej wizji chodziło o coś więcej niż pozyskiwanie nowych klientów. Aspekt finansowy był raczej na dalszym planie. Podłączając kolejny budynek, każde nowe mieszkanie miałem świadomość, że tworzę i zbliżam do siebie społeczność ludzi, sąsiadów, którzy mieszkają tak blisko siebie. Właśnie dlatego pierwotna nazwa sieci to SASIEDZI.PL.

Dziś oblicze Internetu diametralnie się zmieniło. Zmieniły się realia, pojawiła się bardzo silna konkurencja, ale to, co nie uległo zmianie to właśnie… WIZJA. Dzięki niej, stanowimy alternatywę dla dużych telekomów, dzięki niej dajemy Ci wybór.

W ten szczególny dzień dziękuję wszystkim byłym i obecnym Klientom, za zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni. To dla Was drodzy Klienci nieustannie się zmieniamy i wciąż dążymy do podnoszenia jakości świadczonych usług. Dziś, oddajemy do Waszej dyspozycji zupełnie nową witrynę, otwierając tym samym nowy, kolejny rozdział w naszej historii.

Wierzę, że zyska ona uznanie w Waszych oczach i stanie się drogowskazem dla każdego, kto szuka alternatywy w telekomunikacji.

 

About Michał Kostyra

Prezes Zarządu w PT LANET Sp. z o.o.