Dlaczego My?

Pasja. To słowo, które tłumaczy wszystko. 

Nie chodzi tylko o to, że potrafimy świadczyć usługi telekomunikacyjne i że robimy to od ponad 12 lat… Wiele firm to potrafi. Dla nas każdy Klient to swego rodzaju wyzwanie. Dlaczego? Ponieważ naszym celem jest stworzenie alternatywy dla dużych telekomów, w których klient to tylko numer w systemie. Satysfakcję daje nam sytuacja, w której udowadniamy Klientowi, że może korzystać z wysokiej jakości usługi w miejscu, które inni operatorzy określili jako „nieosiągalne”.

Po prostu lubimy działać poza schematem i to nas wyróżnia.

 Gdy u Klienta napotykamy problem:

  • braku Internetu
  • niskiej jakości połączenia z Internetem
  • niskiej prędkości połączenia z Internetem

szukamy najlepszego, niejednokrotnie unikatowego rozwiązania. Dlatego jesteśmy tak skuteczni.

Wiele razy słyszymy opinię: „W mojej lokalizacji internet działa tylko z Orange (byłej TPSA) i tylko do 2 Mb/s. Bo centrala jest daleko…”. To już przeszłość. Dzięki stale rosnącej sieci naszych stacji bazowych możemy dostarczyć nasze usługi do miejsc, które pozornie mają ograniczony dostęp do szerokopasmowego Internetu. Dlatego, z naszymi usługami docieramy tam, gdzie nie docierają inni.

Wiele razy zdarza się, że nasze łącza są wybierane jako rezerwowe, a po ich sprawdzeniu przez Klienta okazuje się, że ich jakość przewyższa to, czym Klient dysponował do tej pory. W konsekwencji stajemy się głównym partnerem technologicznym w zakresie usług telekomunikacyjnych.

W październiku 2016 roku wspieraliśmy Mistrzostwa Świata w lotach w Tunelu Aerodynamicznym we FLYSPOT w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia.